top of page
Özer ÖZ, Avukat, Salt Partners

Av. Özer ÖZ

Kurucu Avukat

Avukat Özer ÖZ Öz&Partners Avukatlık ve Danışmanlık'ın kurucu ve yönetici avukatıdır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimi almaya devam etmektedir.

 

Şirketler Hukuku, Finansal Kiralama Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku ve Ceza Hukuku başta olmak üzere çeşitli alanlarda yerli ve yabancı müvekkillerine hizmet vermektedir....

DAĞLAR_2.png

Av. Sarp Dağlar ŞAHİN

Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Uzun yıllar sektörün önde gelen hukuk bürolarında çalıştıktan sonra halihazırda Öz&Partners Avukatlık ve Danışmanlık bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda İstanbul Hukuk Derneği’nin yönetim kurulunda görev almaktadır. Mesleki faaliyetlerinin yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projelerinde de...

yağmur.png

Av. Yağmur EMİRZEOĞLU

Avukat

Av. Yağmur Emirzeoğlu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi eğitimini tamamlamıştır. Üniversite hayatı boyunca birçok sivil toplum kuruluşu ve derneğin bünyesinde yer almış, sosyal sorumluluk projelerinin hayata geçirilmesinde önemli çalışmalarda bulunmuştur.

Av. Yağmur Emirzeoğlu uzun  yıllar Türkiye’nin önde gelen uluslararası hukuk bürolarından birinde yerli ve  yabancı müvekkillere hizmet...

WhatsApp Image 2024-01-17 at 10.54.13.jpeg

Stj. Av. İrem Rojda KAÇMAZ

Stajyer Avukat

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini 2023 yılında tamamlamıştır. Üniversitesinde, Toplumsal Cinsiyet ve Eşitlik Kulübünde ve İnsan Hakları Hukuk Kulübünde yönetim üyesi olarak görev almıştır. Mezuniyetinin ardından İstanbul barosu nezdinde ve Öz&Partners  Avukatlık ve Arabuluculuk bünyesinde yasal stajına devam etmektedir.

WhatsApp Image 2024-01-17 at 10.54.04.jpeg

Stj. Av. Samet ÖZ

Stajyer Avukat

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini 2023 yılında tamamlamıştır. Üniversite yıllarında, hukuk kitapları ve dergileri çıkartan yayınevinde editör olarak görev üstlenmiştir.  Mezuniyetinin ardından İstanbul barosu nezdinde ve Öz&Partners  Avukatlık ve Arabuluculuk bünyesinde yasal stajına devam etmektedir.

WhatsApp Image 2024-01-17 at 10.53.06.jpeg

Ezel KIYMAZ

Hukuk Asistanı

Kocaeli Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli büro ve şirketlerde hukuk asistanı olarak çalışmıştır. Mesleki gelişim amacıyla İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nde Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği eğitimine devam etmektedir. Şu anda kariyerine Öz&Partners  Avukatlık ve Arabuluculuk bürosunda hukuk asistanı olarak devam etmektedir.

bottom of page